U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.
Charmant appartement met 1 slaapkamer en extra bewoonbare zolderruimte - gelegen aan de Zeelaan in Koksijde, ideaal voor comfortabel wonen.
Zeelaan 118 0201
,
8670 Koksijde
Vraagprijs:€ 290 000
89 m²
1
Dit gezellige appartement is ideaal gelegen aan de Zeelaan, op een steenworp afstand van het natuurgebied De Hoge Blekker en op slechts 1 km van de zeedijk. Het appartement biedt: 1 slaapkamer, een ruime zolder die kan worden ingericht als extra slaapgelegenheid of hobbyruimte, 2 terrassen: achteraan voor de ochtendzon met uitzicht op een groene omgeving en vooraan voor de avondzon. Er is tevens ook een privatieve berging op het gelijkvloers.
Comfort en rust met de zee binnen handbereik! Contacteer ons voor meer informatie of een bezichtiging op afspraak.
Wilt u graag vertrekken op woensdag of zondag? Dit is zeker mogelijk.
Neem telefonisch contact op of stuur ons een e-mail. Wij verwerken graag uw boeking met vertrek op woensdag of zondag en sturen u de reservatiebevestiging per e-mail.
Nieuw vanaf 2027! → een weekendje van 2 nachten aan zee!
U kunt voor heel wat van onze vakantieverblijven ook een weekend van 2 nachten boeken (buiten de schoolvakanties) met aankomst op vrijdag en vertrek op zondag.
Deze weekendformule is niet online te boeken. Een telefoontje of mailtje volstaat en wij regelen de rest met plezier.